2013-2014 н.р.

Дата: 22 лютого 2018 о 12:27, Оновлено 22 лютого 2018 о 12:39

Випускний вечір.....

Ми сьогодні зібралися в залі
Проводити дитинство своє,
Відлітає в замріяні далі
Сьогодення твоє і моє.

ТАБІР "Лісовичок"

У школі працює літній оздоровчий табір денного перебування дітей «Лісовичок». У якому наші діти відпочивають, займаються спортом, грають ігри, працюють, здійснюють цікаві пізнавальні екскурсії. А ще нещодавно, до нас приїздили гості Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4, які також гарно провели свій час у "стінах" нашого затишного містечка

30 травня, школярі Вельбівської ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили

свято "ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА".

Слова привітання та настанов пролунали випускникам, для яких дзвінок став по справжньомуостаннім з впевненістю крокувати далі по непростому, але цікавому життю від директора школи О.П. Гордієнко, сільського голови А.М. Койло, першої вчительки Л.М. Свістельник, класного керівника Т.Г. Недогибченко , настоятеля Свято-Троїцького храму отця Олександра  та голови батьківського комітету С.Г. Дорохов а також,  звучали вдячні слова із вуст мами випускника Р.І. Гуцуляк.

Не обійшлося на останньому дзвонику і без виступів першокласників, які читали віршики та вітали випускників із закінченням школи. Під урочисті акорди пішли випускники на останній урок у стінах рідного закладу. Тож сподіваємось, що вони оберуть вірний шлях у житті, і знання, які здобули в школі, їм знадобляться в подальшому. Іншим же школярам хочеться побажати вдалого відпочинку влітку, аби з новими силами розпочати новий навчальний рік.

Переможець Обласного конкурсу учнівських малюнків«З пензлем та словом» присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка у номінації "Кращий портрет"  Гуцуляк Андрій учень 9-го класу

«Прощавай, Букварику!»

Перший день навчання для дітей 1-го класу розпочався не тільки з поздоровлень, а й з початком плідної праці. Разом з «Буквариком» вивчали букви, вчилися читати, писати і ось настав час підбити підсумки цієї плідної роботи. 19 травня у Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося довгоочікуване свято «Прощавай, Букварику!»

ПАМ'ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Конкурс між командами 9-го та 8-го класу.

У вигляді привітання всіх чоловіків з Днем Збройних Сил УКРАЇНИ!!!!!

З 17 по 21 лютого пройшов тиждень математики! Його підготували вчителі математики та фізики  М.Г. Гордієнко та І.Ф. Тютюнник. Тиждень був насичений такими подіями:

1 день - оголошення тижня; міні-вікторина на звання кращого знавця математики

2 день - Видатні математики Полтавщини

3 день - Математичні ребуси. Відтворення запису арифметичних дій

4 день - "Щасливий випадок" - математична гра для 8-9 класів

5 день - "Матиматичний експрес" міні-гра для 6-7 класів

Підсумки математичного тижня та нагородження переможців

_ _ _ _ _ _ _ _ _

Учні школи щорічно беруть активну участь у Міжнародному та Всеукрахнському конкурсі "КЕНГУРУ”де отримують перреважно відмінні та добрі результати - перший етап.

14 лютого учні, вчителі, гості зібралися у приміщенні Вельбівської ЗОШ І-ІІ ступенів, на свято пам’яті, присвячене воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в афганській війні та поклонилися тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею.

Підготували відкриту загальношкільну виховну годину вчителі початкових класів В.О. ПаньківВ.В. Кузьменко, завідуюча сільською бібліотекою Ю.М. Саута.

Учні 6-9 класів розповіли, що Афганістан – це гірка пам'ять, гірка правда і наша вічна скорбота. В ім’я чого загинули ці молоді, красиві хлопці на чужій далекій землі?

Всім присутнім у залі побажали здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у відкритому домі, який зветься – Україна.

29 січня… Є така дата в нашій історії. Дата, полита кров’ю.

« Юних сміливців, яких жменька була –

Із серцем зі сталі і духом з граніту.

О, велич летіла у вічність з їх лав,

І чин їх навіки став юності містом. »

Тим, хто поліг за незалежність України у далекому і грізному 1918 році, був присвячений урок-вшанування «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути» у Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів, яку підготували і провели вчителька 2 класу Паньків Валентина Олексіївна та завідуюча  Вельбівською сільською бібліотекою Саута Юлія Михайлівна

Виховна година змусила учнів задуматися над тим , що ми живемо в незалежній Україні, завдячуючи сміливості та героїчному вчинку їх ровесників.

........ми повинні шанувати пам'ять про них, вчитися вірності, героїзму, справедливості саме уних – героїв Крутів.

Тиждень іноземних мов

Згідно з річним планом школи на 2013-2014 навчальний рік та з метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та якостей знань, сприяння активізації їх пізнавальної та практичної діяльності на уроках і в позаурочний час, формування свідомості особистості та її здатності бути соціально мобільною в суспільстві з 17.03. по 21.03.12.2014 року у школі проводився тиждень іноземних мов під керівництвом вчителів          Михайлова О.Вта Донець А.А., присвячений особливостям Великодніх  святкувань в Україні, Великобританії, США, Німеччині та в інших Європейських країнах. Розпочалося занурення в іншомовну атмосферу традиційною стінгазетою. Далі тиждень продовжився відкритими уроками з розійської мови "Путешествие в страну Русского Языка" у 5 класі та англійської мови "Animals"  у 1 класі. Також були проведені конкурс поетичних читань "В окно повеяло весною... The spring is coming..." та брей-ринг "Знавці англійської та російської мови"між учнями 5-9 класів. Підсумком цього стало нагородження переможців та активних учасників тижня іноземних мов.