Пришкільний табір

Дата: 26 лютого 2018 о 15:50, Оновлено 3 вересня 2019 о 08:29

Табір-лісовичок 2018-2019 н.р.

Табір новини 2017-18

8 червня у дитячому оздоровчому таборі "Лісовичок" при Вельбівській ЗОШ І-ІІ ст. пройшов День пожежної безпеки. Цього дня вихованці відвідали пожежну частину №6 м.Гадяча. Рятувальники провели пізнавальну, захоплюючу екскурсію.
Також діти побували в урочищі "Зелений гай", де пройшлися Лесиними стежками.
День у таборі пройшов змістовно ,цікаво і повчально.

— з Настею Рябоконь.

Світлина від Ніни Римар.    Світлина від Ніни Римар.   Світлина від Ніни Римар.    Світлина від Ніни Римар.

7 червня у дитячому оздоровчому закладі "Лісовичок" при Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День довкілля. Для дітей була проведена бесіда "Правила поведінки у природі" і вікторина "Знавці Червоної книги". Діти переглянули відео-ролики про мальовничі куточки Полтавщини та створили композиції лісових мешканців з природніх матеріалів. Перейнявшись проблемою забруднення навколишнього середовища вихованці запропонували прибрати спортивний майданчик.

Світлина від Наталії Косяк.   Світлина від Наталії Косяк.

Сьогоднішній день в дитячому оздоровчому закладі відпочинку "Лісовичок" при Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов під гаслом " Вмій дружбою дорожити".
Дружба - одне з найдивовижніших і прекрасних почуттів, притаманних людському серцю. А друг- це людина, якій можна довірити свої сокровенні переживання, розділити радість. Тільки на справжнього друга можна покластися у тяжку хвилину.
Всі заходи, які були проведені в таборі, були спрямовані на створення дружніх стосунків. Діти розповідали про своїх друзів, складали прислів'я про дружбу,обговорили правила дружби, переглянули тематичні мультфільми та сплели " віночок дружби".
Підсумували день діти прислів'ям: " Людина з друзями- степ із квітами, а людина без друзів-жменя попелу."

Світлина від Валентини Кузьменко.

5 червня у оздоровчому закладі відпочинку "Лісовичок" пройшов День пісні і музики. Юні співаки, разом із вчителем музичного мистецтва Недогибченко Т.Г.,брали участь у конкурсно-розважальній програмі. А особливо весело пройшов танцювальний мегаданс.

Світлина від Елени Ващенко.

4 червня у оздоровчому закладі відпочинку "Лісовичок" Вельбівської ЗОШ пройшов День фізичної культури і спорту. Діти із задоволенням приймали участь у змаганнях та іграх.

1 червня о 15:12

1 червня в усьому світі відзначається День захисту дітей. Дитячий оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням дітей "Лісовичок" Вельбівської ЗОШ також приєднався до святкування

Світлина від Елени Ващенко.

У Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 29.05.1018 року розпочав роботу пришкільний табір «Лісовичок». Вихователями в таборі працюють вчителі початкових класів. Начальник табору Ващенко Олена Вікторівна. Табір працює в режимі з 9-15 год, з понеділка - п'ятницю.

В таборі «Лісовичок» оздоровлюється 27 дітей.

З метою популярізації вивчення англійської мови у Вельбівській загальноосвітній школі І-ІІ ст. розпочав свою роботу мовний табір “Smileу” на базі оздоровчого пришкільного табору «Лісовичок» для учнів початкової ланки. Основна мета роботи мовного табору - зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар'єри .

Табір новини 2016-17

Розпочато роботу !!!!

У Вельбівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 02.06.15 року розпочав роботу пришкільний табір «Лісовичок». Вихователями в таборі працюють вчителі початкових класів. Начальник табору Інна Миколаївна Рибалка.

В таборі «Лісовичок» оздоровлюється 28 дітей.

Будні дні в таборі. Відкриття табірної зміни

1. Розвивальна програма «Діти – найцінніший скарб» присвячена Дню захисту дітейу Вельбівському СБК

1. День здоров’я

Лекція медичної сестри

1. День народних традицій

Екскурсія на луки

1. День пісні і музики

Конкурс музичних композицій

1. День фізкультури і спорту

Веселі старти

1. День індіанців

Виготовлення костюмів. Побудова вігвамів.

1. Фестиваль талантів

Конкурс акторської майстерності

Розпочато роботу!

літо 2013 року

Пришкільний табір оздоровлення та відпочинку "Лісовичок" з радістю
відкриває двері для маленьких жителів.

Ми знаходимося в мальовничому лісовому куточку  в селі Вельбівка Гадяцького району Полтавської області.

Якщо Ви не були в нашому таборі, то Ви можите пережити ті емоції які нас надихають під час відпочинку в цьому мальвничому куточку представлена вся необхідна для ознайомлення інформація.Тут можна знайти фотографії , докладний опис табору, всю офіційну документацію.

Всіма своїми побажаннями і враженнями про відпочинок Ви можете поділитися в розділі "Відгуки".

В пришкільному  таборі «Лісовичок» відпочинок дитини завжди
максимально приємний, корисний і яскравий.